HAKKIMIZDA

ŞENBAK Hidrolik gergi tertibatı elmas soketlerle donatılmış bulunan lamaların bir katrak üzerinde hepsinin aynı gerginlikte olmasını sağlayan mükemmel sistemdir.Eşit olarak gerilen lamalar katraklardan alınacak verimi büyük ölçüde arttırmaktadır. Kasasız katraklarda lamaların eşit gerilimde kalması için bir hidrolik akü takılmaktadır. Hidrolik gergi tertibatı en az 15 mm. den sonsuza kadar blok taş kesecek şekilde imal edilmiştir.

 

Hidrolik gergi sistemi iki kademede uygulanır.

1- Ön germe; kollu tork anahtarı ile 15 kg. kuvvet ile sıkılmalıdır.

2- Son germe; üniteye kolaylıkla takılan bir pompanın yardımı ile basınç saatinde ton değeri ile gösterilmiştir. Katrak lamaları üzerindeki gergi 9 ve 10 ton arasında çalışmaktadır. Firmamız 10 mm.-11 mm.-12,5 mm. minimum kalınlıklarda kesim yapmak için gergi sistemi üretmektedir.(10 mm. için çift hidrolik gergi kullanılmaktadır) Aynı zamanda talep edilen özel ihtiyaçlara göre 12 tonluk gergi sistemi üretmekteyiz.

              

                                                                                                                        Yukarıdaki Şemayı İndirmek İçin Tıklayınız.. 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında ve sorunsuz karşılayacak uygulama ve çözümleri, çağdaş bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunarak sektöründe aranan ve takdir edilen bir kuruluş olmaktır..

VİZYONUMUZ

“Ürün ve Üretim Sorumluluğunu” global kalite yönetim standartları doğrultusunda kurduğumuz ve sistemler ile yürüteceğiz; sürekli geliştirerek sahip çıkacağız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

“Önce kalite” prensibi, hatayı baştan önleme, sürekli iyileştirme, hedeflerle süreç yönetimi bazında tüm çalışmalarımızın temelidir.

“Müşteri Memnuniyeti” beklentilerin zamanında karşılanması, yeni projelerinde çözüm ortaklığı ve en yeni teknolojiyi kullanan ekonomik maliyetlerle sağlanacaktır.

“Planlı Eğitimler” ile tüm çalışanların güncel teorik ve pratik bilgiye ulaşmaları ve doğru kullanmaları temin edilecektir.

“Çevre Korunması ve İş Güvenliği” alanlarında yasalara ve çağdaş taleplere eksiksiz uyacağız.

Zaman,maliyet ve kaynak israfını önleyen “VERİMLİLİK VE TASARRUF” ilkelerini izleyerek,alt yapı ve çalışma ortamımızı geliştirerek,tüm çalışanlar ve tedarikçilerimizle birlikte,

 “ETKİN İŞ SONUÇLARI” yaratacağız.